Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mezinárodní mládežnický krasobruslařský závod Prague Riedell Ice Cup na Hvězdě

05.11.2018 | Matěj Drtina

Od pátku do neděle bude náš zimní stadion hostit druhý ročník mezinárodního mládežnického krasobruslařského závodu Prague Riedell Ice Cup.

Od pátku 9.11. do neděle 11.11. budou na ledě našeho stadionu soutěžit mládežničtí krasobruslaři z 18 zemí světa v rámci 2. ročníku závodu Prague Riedell Ice Cup. Závod je rozdělen do tří věkových kategorií v rozmezí věku 10 až 18 let. Každá kategorie je navíc rozdělena na chlapce a dívky, tudíž bude k vidění hned 6 krasobruslařských závodů, jejichž součástí jsou krátké jízdy i volný program. Všechny informace o programu, výsledcích i živý přenos z jízd naleznete na oficiálních stránkách závodu.


O víkendu tedy nebudou k vidění na našem stadionu žádné zápasy mužstev Hvězdy. Pravidelná nedělní škola bruslení od 16:15 i následné veřejné bruslení od 17:30 však zůstává nedotčeno a koná se, takže i veřejnost bude moct o víkendu vyzkoušet své bruslařské dovednosti!

 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS