Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zemřel Miroslav Rákosník, předseda dororčí rady ČSLH a dlouholetý člen Hvězdy Praha

30.08.2017 | Tisková zpráva ČSLH

Ve věku šestasedmdesáti let náhle zemřel Miroslav Rákosník, předseda dozorčí rady ČSLH. V hokejovém hnutí pracoval více než půl století, působil dlouhodobě i v našem klubu.

Na klubové úrovni působil především v HC Hvězda Praha, byl jedním z prvních trenérů mládeže ve sportovních třídách v Praze či členem disciplinární komise ČSLH. V dozorčí radě ČSLH působil od roku 1990, podílel se na organizaci několika dospělých i řady juniorských světových šampionátů, byl generálním manažerem různých mládežnických reprezentací. V civilní profesi úspěšně podnikal v oblasti telekomunikační a spotřební elektroniky. 

„Mirek byl nejdéle sloužícím členem vedení ČSLH, což ovšem vůbec nebylo znát na jeho pracovitostí, vitalitě a životním optimismu,“ uvedl prezident ČSLH Tomáš Král. „Jeho nečekané úmrtí nás všechny zaskočilo a rozesmutnilo, český hokej v něm ztratil zkušeného činovníka a my, kdo jsme ho znali osobně, skvělého přítele.“ 

Čest jeho památce!

 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS