Aktuality

9. třída má za sebou 2 ze 6 duelů o postup do extraligy, z nichž vytěžila 5 bodů. V prvním z nich zvítězila nad Třemošnou 7:1, ve druhém porazila Říčany 5:4 po nájezdech. Tento týden - v pátek 22.3. - čeká deváťáky duel na ledě Písku.
Dorostenci končí v Lize dorostu ve čtvrtfinále, favorizovaný Vsetín trápili do poslední minuty. V sobotu dokázala Hvězda vyrovnat sérii na 1:1 díky výhře 2:5 na vsetínském Lapači. Rozhodující nedělní duel však nakonec zvládl zvrátit na svou stranu Vsetín, zvítězil 3:1 a celkově tedy poráží Hvězdu v sérii 2:1.
Postup! Junioři včera porazili v derby před skvělou diváckou kulisou Letňany 2:1, s předstihem si zajistili 1. místo v nadstavbě Regionální ligy a tím pádem postup do vyšší soutěže - Ligy juniorů.
Dorostenci vstoupili do čtvrtfinálové série se Vsetínem těsnou domácí prohrou 3:4 po prodloužení. V sobotu se přesouvá série (hraná na 2 vítězná utkání) na led Valachů.
Postup do play-off pro dorost! Po sérii 4 proher v řadě čekal naše dorostence zápas o všechno - přímý duel o poslední postupovou příčku do play-off s Pískem, navíc na ledě soupeře. Dorost Hvězdy dotahující Písek dokázal odrazit (ještě 10 minut před koncem byl stav 3:3), zvítězil 3:6 a z jihu Čech tak přivezl postup do čtvrtfinále Ligy dorostu. V něm narazí Hvězda na Vsetín, vítěze skupiny LD - Východ.
Mimořádný termín veřejného bruslení - sobota 9. března od 17:00 do 19:00. Kompletní rozpis veřejného bruslení zde
18 z 18 možných bodů dosud junioři Hvězdy vytěžili z nadstavbových duelů RLJ - naposledy porazili v pátek 5:2 Sokolov (Karlovy Vary "B") a o den později 9:2 Klášterec. Do konce nadstavby zbývají odehrát 4 kola a Hvězda je na čele nadstavbové skupiny RLJ č. 13 s náskokem 5 bodů na druhé Letňany. Do závěrečného final four postupuje pouze vítěz skupiny. Jen tak dál!
A-tým prohrál po bojovném výkonu ve 2. čtvrtfinále na ledě Čáslavi 4:1 (poslední 2 branky obdržel v 60. minutě při hře bez brankáře) a v sérii tak prohrál 0:2 na zápasy. Sezóna tak pro A-tým končí s celkovou sezónní soutěžní bilancí 11 výher - 14 proher a umístěním na 8. místě v rámci 17-členné středočeské KLM.
Nabízíme mimořádné bruslení pro veřejnost tuto sobotu 24. února od 17 do 19 hodin!
Vydařený vstup juniorů do nadstavby RLJ! V pátek nejprve zvítězila Hvězda na ledě Klášterce 1:11, v neděli pak porazila Most 6:3. V příštím týdnu čeká juniory víkendový dvojboj proti Litoměřicím a Letňanům.
A-tým prohrál ve 2. duelu předkola na ledě Kutné Hory 3:2 po samostatných nájezdech. O postupujícím do čtvrtfinále tak rozhodne 3. zápas série hraný v neděli 18.2. od 17:30 opět na kutnohorském ledě.
Náš odchovanec Vojtěch Spěváček má za sebou první extraligový start v dresu Třince (výhra 6:1 nad Olomoucí). Spěváček letos zatím zažívá vydařenou sezónu - ve 43 duelech juniorské extraligy nasbíral 37 bodů (24+13) a 4 starty (s bilancí 2+1) si připsal také za reprezentaci U20. Jen tak dál!
V úvodním utkání předkola play-off vítězí Hvězda nad Kutnou Horou 6:1! Třemi body se na výhře podílelo útočné duo Benjamin Velas (2+1) a Filip Čmejla (1+2), vychytané vítězství do brankářských statistik zapisuje Vojtěch Vokatý. O postupu do čtvrtfinále může rozhodnout naše áčko již v pátek 16.2. na ledě soupeře.
V posledním kole základní části podlehl A-tým Mělníku 3:4 po s.n., což znamená, že Hvězda v předkole play-off narazí na Kutnou Horu. První utkání předkola již v úterý 13.2. od 18:45 na ZS Hvězda. Přijďte podpořit A-tým v cestě za postupem!
A-tým Hvězdy prohrál na ledě Slaného 2:5. Již nyní - jedno kolo před koncem základní části - je jasné, že Hvězda postoupí do předkola play-off, ve kterém narazí na jednoho z trojice Kutná Hora, Vlašim a Mělník.
Zobrazeno 1–15 z celkem 747