Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

„Situační“ zpráva a poděkování č. 2

20.01.2021 | Michael Grim

Předně nám dovolte popřát jen to dobré do nového roku, především hodně zdraví.

Současné možnosti jsou pro nás všechny nepříjemné a velmi omezující, a to jak v běžném životě, tak v zaměstnání nebo ve škole. Stejně jako všichni z Vás i my se snažíme v mezích nastavených vládou ČR zajišťovat chod klubu, nebo ještě lépe řečeno, „přežít“. Nikdo z nás na jaře loňského roku netušil, že provoz našeho ZS bude uzavřen k dnešním dnům v součtu už 5 měsíců.

A právě proto všem našim hráčům a rodičům, ale i trenérům a zaměstnancům, patří již podruhé velké DÍKY! Velmi si i nadále ceníme solidarity ke klubu, a to jak placením klubových příspěvků rodiči, tak i dobré tréninkové morálky našich hráčů při „nekomfortních“ tréninkových jednotkách na venkovních kluzištích

Šéftrenér klubu Mgr. Josef Reigl shrnul své poděkování do následující zprávy: Rád bych všem rodičům, hráčům, trenérům a v neposlední řadě vedoucím, alespoň touto cestou, poděkoval za spolupráci, úsilí, extra cestování a vynaložené prostředky, které musíme v této situaci vynakládat. Je velmi příjemné slyšet nebo číst ve zprávách od trenérů, že jsou rodiče a hráči šťastni, že se dostanou na led a můžou si s kamarády zatrénovat, zahrát a popovídat. Hvězda získává i v této době kredit v podobě slušného vystupování, nošení klubového oblečeni a hlavně respektování pravidel.“

Dokud nebudou umožněny tréninky v naší hale a na vlastním ledě na Hvězdě, budeme i nadále zajišťovat klubové tréninky na venkovních plochách (Vypich, Smíchov, Černý Most a Dobříš) a to vždy za dodržování aktuálních proticovidových podmínek. Náš klub se na otevřených kluzištích snaží organizovat společné tréninky jednotlivých tříd a udržet kontinuitu a týmovost. Naši trenéři, i přes veškerá úskalí s rozměry ploch nebo brzkými ranními časy, připravují tréninky pečlivě a svědomitě, i když nikdo z nás netuší, zda-li se v letošní sezóně budou ještě konat soutěžní utkání.

Důležitá informace směrem k rodičům. Za této situace nabízíme možnost platit poloviční výši měsíčních oddílových příspěvků a to do doby, než se vrátíme na „svůj“ led. Jak bylo již výše popsáno, velmi si vážíme všech rodičů, kteří i nadále platí příspěvky, a dvojnásob těch, kteří platí částky v „plné“ výši.

Stávající finanční a ekonomická situace klubu je nelehká, avšak naším cílem je udržet jak provoz ZS, tak i sportovní činnost klubu. I přes veškeré nutné výdaje spojené s provozem a klubem, jsme optimisté.

Všichni věříme, že se brzy společně ve zdraví a kondici setkáme na našem zimním stadionu ve Vokovicích.

 
Ligová utkání
A-tým | Neděle 10.04.2022, 16:00
KVAL4
2:5
Chomutov - Hvězda Praha
 
Junioři | Pondělí 14.03.2022
13. kolo
0:5
Wikov Hronov - Hvězda Praha
 
Dorost | Sobota 26.03.2022, 15:30
O udržení 6
0:1
Poruba - Hvězda Praha
 
9. třída | Sobota 19.03.2022, 15:00
12. kolo
3:2
Rytíři Kladno - Hvězda Praha
 
8. třída | Sobota 09.04.2022, 09:00
22. kolo
Spartak Žebrák - Hvězda Praha
 
7. třída | Pátek 25.03.2022, 15:15
15. kolo
7:8
Hvězda Praha - Smíchov 1913
 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS