Matěj Drtina |

Hlasujte pro Hvězdu v Kaufland soutěži Puky pomáhají!

Od dnešního dne do 24. října 2023 můžete ve všech pražských prodejnách Kaufland svým hlasem podpořit mládež HC Hvězda Praha v soutěži Puky pomáhají.

Podpořte naši hokejovou mládež v souboji o hodnotné ceny, které si pro mladé hokejové talenty připravil Kaufland na podporu českého hokeje. Soutěž probíhá ve spolupráci s Českým hokejem a celková hodnota Kauflandem rozdělených cen je 10 milionů korun. Ve hře je účast na turnaji mezi regiony, finanční příspěvek na trenéra či tréninkové vybavení. Podrobnosti o soutěži k nalezení zde

V termínu od 13. září do 24. října 2023 stačí nakoupit v prodejnách Kaufland za 300 Kč a spolu s účtenkou si vzít i hlasovací puk. Ten následně vhodit do tubusu s názvem našeho klubu.

Na hodnotné ceny pro naše hokejisty dosáhneme, pokud budeme mezi prvními třemi kluby v rámci regionu. HC Hvězda Praha soutěží v Puky pomáhají v rámci pražského regionu spolu s Letňany, Slavií, Kobrou a Smíchovem. Tým na 1. místě z každého regionu vyhraje účast na dvoudenním turnaji + roční příspěvek na mzdu trenéra mládeže ve výši 120 tisíc Kč + dresy; za 2. místo je hokejové vybavení pro mládež v hodnotě 50 tisíc Kč a za 3. místo v regionu je výživa v hodnotě 25 tisíc korun. Tak pojďme společně zabojovat! Každý puk se počítá!