Matěj Drtina |

Letní příměstský hokejový kemp ve Slaném

V letošním roce se nám z důvodu rekonstrukce ledové plochy nepodaří zrealizovat tradiční letní kemp Hvězda na našem zimním stadionu. Nabízíme vám nicméně možnost spřáteleného kempu konaném ve Slaném v termínu 8.-12. července 2024 pořádaného Hokejovými kempy Rambousek, na kterém se podílí i někteří trenéři našeho oddílu.

Pozvánku od organizátora příměstského kempu ve Slaném a trenéra naší mládeže Libora Rambouska přikládáme níže. Hvězďáci účastníci se tohoto kempu mají slevu 500 Kč (stačí do registračního formuláře u jména doplnit "HVĚZDA"). A my už pro vás pomalu připravujeme hokejový kemp rok 2025 již deváté pokračování našeho Letního kempu Hvězda!

Dobrý den,

dovolujeme si vám pro již možné plánovaní letních aktivit nabídnout účast vašeho hokejisty na letním příměstském hokejovém kempu ve Slaném přímo na zimním stadionu Slaný (ul. Lacinova 1720, Slaný) v termínu  8.7.-12.7. 2024.  Kemp je určen pro hráče ročníku 2009 a mladších a je zaměřen na zdokonalování všech hokejových činností s přihlédnutím k věku a dovednostní úrovni dětí. Hokejistům se bude věnovat již prověřený kvalitní tým trenérů s dlouhodobou praxí s mládeží. Klademe důraz na kvalitu a intenzitu různých cvičení v malých skupinách. Samozřejmostí je využívání pro přípravu mimo led všech okolních dostupných sportovišť, kde nás jako každoročně čeká spousta her zaměřených na výbušnost, odrazovou sílu a koordinaci pohybů. Stravování je zajištěno po celou dobu konání kempu v restauraci přímo na zimním stadionu. V případě vašeho zájmu využijte již teď pro registraci registrační formulář na www.hokej-kempy.cz

Termín  8.7. - 12.7. 2024  Cena: 7.500,-Kč (pro hvězďáky sleva 500 Kč)

Cena zahrnuje 2x denně trénink na ledě, minimálně 1 x denně trénink mimo led – tělocvična, hřiště. Stravu po celý den (oběd a svačiny + pitný režim). 

Pořadatel : Libor Rambousek, tel.: 603 435 194, e-mail: rambousek.libor@seznam.cz

Za celý realizační tým

Libor Rambousek