Matěj Drtina |

Přenosy z Hvězdy v sezóně 2023/24 opět na Czech Ice Hockey TV

Již loni jsme navázali spolupráci s Czech Ice Hockey TV, což znamená, že všechna utkání hraná na ZS Hvězda - od A-týmu, přes dorost po žáky - budou živě přenášena na této platformě. CIHTV si navíc pro fanoušky připravilo slevu 20 procent při zakoupení ročního předplatného.

Přenosy můžete sledovat živě i ze záznamu, na webu i přes mobilní aplikaci (iOS i Android). Roční předplatné na Czech Ice Hockey TV vyjde pro registrované uživatele na 166 Kč/měsíc (1990 Kč/rok), jednorázové měsíční předplatné pak stojí 320 Kč.

CIHTV navíc během září připravilo slevu pro všechny fanoušky ve výši 20 procent při zakoupení ročního předplatného. Při koupi předplatného stačí zadat slevový kód ZARI20.

Na platformě lze sledovat přenosy nejen z Hvězdy, ale také vybraná hvězďácká utkání na venkovní půdě (- platí v případě, že daný stadion má taktéž navázanou spolupráci s Czech Ice Hockey TV), většinu utkání 2. ligy, Extraligy juniorů a Extraligy dorostu a řadu dalších nižších a mládežnických soutěží.

A jaké technologie služba k přenosu využívá? Technika se skládá z kamery se čtyřmi pevnými objektivy umístěnými na delší straně kluziště u středové čáry. Když je kamera zapnutá, automaticky sleduje hru podobně jako hlavní kamera při televizním přenosu. Systém je integrován s výsledkovou službou hokejového svazu a v obraze se automaticky zobrazují statistiky a grafika hry.

Více info, registrace a sledování utkání na www.czechicehockey.tv