Matěj Drtina |

VII. ročník letního hokejového kempu Hvězda

V termínu 16. - 19. 7. 2022 opět pořádáme letní hokejový kemp Hvězda! Minulé ročníky se setkaly s velkým zájmem a úspěchem a i letos vám garantujeme zaměření na rozvoj všech hokejových dovedností, celkem 12 tréninků (8x led + 4x suchá) a přístup 1 trenéra na 5 dětí...

Základní informace:

  • Termín: od soboty 16. července do úterý 19. července 2021

  • Věkové kategorie: kemp je určen pro hráče ročníků 2007 až 2014 (hráči rozděleni do 2 skupin dle věku, každá skupina pak rozdělena do několika podskupin dle výkonnosti)

  • Náplň kempu: zlepšování techniky bruslení, obratnostní bruslení, vedení kotouče, přihrávky, zakončení, hry na malém prostoru, osobní souboje... Vše primárně herní formou!

  • Organizace a program: 8x led (celkem 9 hodin) a 4x hřiště (nebo tělocvična). Děti budou po celou dobu kempu rozděleny do menších skupin podle výkonnosti i věku. V sobotu sraz v 15 hodin, konec v 19 hodin, další dny pak sraz přibližně v 8 hodin a ukončení 16 hodin (přesné časy se liší dle věkové skupiny daného dítěte). Před prvním tréninkem na ledě vždy 15 minut rozcvičení na suchu, na konci každého dne 15 minut protažení a kompenzace na suchu. Off-ice tréninky budou probíhat na hřišti či v tělocvičně ZŠ Na Dlouhém lánu (dle počasí). Podrobný program zašleme účastníkům zhruba 14 dnů před začátkem kempu. Organizace kempu se bude řídit dle aktuálních opatření.

  • Stravovací a pitný režim: V neděli až středu zajištěn oběd (v sobotu vzhledem k srazu až po poledni nikoliv). Svačinky, ovoce a pitný režim zajištěn po celou dobu kempu.

  • Trenérské obsazení: Zkušení trenéři mládeže z našeho klubu (Grim, Reigl, Katz, Nedvěd, Mikš a další). Individuální přístup - na 1 trenéra maximálně 5 hráčů. Instruktorky se budou o děti starat a pomáhat jim v průběhu celého programu.

  • Cena: 4 000 Kč (brankáři 2 500 Kč). Platba v hotovosti 1. den při registraci - tedy bez nutnosti platit zálohu. Sourozenec dostane slevu 1 000 Kč.

  • Přihlášky: Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu camphvezda@seznam.cz či volejte na telefonní číslo 777 229 628.

Cílem našeho kempu je, aby Vaše dítě bylo spokojené, užilo si čtyři dny plné sportování na ledě i mimo něj a něco nového se přiučilo :-)