Aktuality

Vydařený „osmičkový“ víkend dorostenců Hvězdy ve znamení. V pátek nejprve zvítězil dorost 8:1 nad Pilsen Wolves a v neděli stejným poměrem porazil také Baník Sokolov. Po 4 kolech Ligy dorostu tak má dorost bilanci 3-1.
Dvě důležité venkovní výhry A-týmu! Ve 2. kole KLM vyhrála Hvězda na ledě Benátek “B” 4:5 a dnes zvládla i duel na půdě Žabonos 2:5 a po 3 kolech tak má bilanci 2-1 a 6 bodů na kontě. Nyní má A-tým na plánu domácí utkání proti Poděbradům - ve čtvrtek 28.9. od 18:45 na ZS Hvězda.
Naše odchovankyně a reprezentantka ČR Dominika Lásková se stala nejvýše draftovanou českou hokejistkou v premiérovém draftu nové zámořské soutěže PWHL - na 19. místě si ji vybral klub z Montrealu.
Po prvních dvou hracích kolech Ligy dorostu má dorost Hvězdy bilanci 1-1. V pátek hvězďáci vstoupili do soutěže výhrou 3:0 v derby nad Kobrou, ovšem v neděli další vítězství vybojovat nezvládli, když na ledě Chomutova prohráli 2:1. V druhém hracím týdnu přivítá dorost nejprve Pilsen Wolves (22.9.) a poté Baník Sokolov (24.9.).
A-tým vstoupil do středočeské KLM prohrou 1:3 s Rakovníkem. První branku utkání sice vstřelila již ve 4. minutě Hvězda (střelcem Lukáš Procházka), ovšem Rakovník dokázal ve druhé polovině duelu vstřelit 3 branky a rozhodnout tak o svém vítězství. V příštím kole čeká A-tým utkání na ledě Benátek nad Jizerou "B" (v sobotu 16.9. od 16:30).
Tradiční nedělní veřejná bruslení jsou tu - první již tuto neděli 10. září v tradičním čase 17:30 až 19:30. Další termíny a veškeré informace zde. Těšíme se na vaši návštěvu.
9. třída má za sebou turnaj ve Švédsku, který zakončila dvěma výhrami! Základní část turnaje se hvězďákům příliš nevydařila, když v ní zaznamenali bilanci 1 výhra - 4 porážky. Hvězda šla tedy do bojů o 5.-8. místo, kde už se jí dařilo lépe - nejprve vyhrála nad Modo 3:1 a poté nad AIK Stockholm 4:3. Hvězďáci tedy dosáhli na 5. místo, dostalo se jim další cenné zahraniční zkušenosti a spoustě zážitkům.
9. třída dnes odletěla na turnaj do švédského Stockholmu. Turnaj Sweden Hockey Trophy '09 se koná od 31. srpna do 3. září. Hvězda vstoupila do základní skupiny prohrou 5:3 se Flemingsbergs IK, v dalších duelech ji čeká čtveřice švédským týmů Brinkens IF, Modo Hockey, Tyresö a Nacka HK. Informace a výsledky z turnaje zde.
Ročník 2013 si odváží z turnaje v italském Eppanu skvělé 2. místo z celkového počtu 16 účastníků ze 5 různých zemí. Hvězďáci na turnaji suverénně vyhráli svou základní skupinu (6 výher - 1 prohra) a v následném play-off hvězďáci postupně vyřadili domácí Eppan (3:0), rakouský Klagenfurt (3:2) a ve finále podlehli italskému Pustertalu těsně 3:2.
Ročník 2013 je momentálně v severoitalském Eppanu, kde se účastní mezinárodního 2-denního turnaje Piratencup 2023. Po prvním hracím dni mají hvězďáci skvělou bilanci 6 výher - 1 porážka, dnes je čeká play-off a případný boj o medaile. Turnajové výsledky lze sledovat zde. Držíme palce!
8. třída veze ze Vsetína stříbro! Kvalitně obsazeného vícedenního turnaje Summer Hockey Games pro ročník 2010 hraném na nově postaveném zimním stadionu u Vsetína se vedle Hvězdy zúčastnilo dalších 7 týmů z Česka, Slovenska a Polska. Hvězďáky zastavily až ve finále Vítkovice (prohra 2:5) a do Prahy si tak přiváží z Valašska stříbro.
Dorostu se zatím v přípravě výsledkově i herně daří. Ve 3 dosavadních duelech - vždy proti soupeřům s nimiž se bude utkávat v Lize dorostu - zaznamenal 3 výhry a pozitivní skóre 19:3 (výhry na Kobře 0:4, proti Ústí nad Labem 9:1 a v Písku 2:6). Do konce srpna čeká dorost ještě duel s Neratovicemi a odvety s Ústím a Pískem.
První hvězďáckou kategorií která vstoupila do přípravné části sezóny 2023/24 jsou dorostenci, kteří dnes absolvovali na hvězďáckém ledě první trénink po letní pauze. Ve středu 2. srpna zahajuje přípravu intenzivním soustředěním na Hvězdě 8. a 9. třída, o tři dny později pak 6. a 7. třída.
Ligové soutěže pro sezónu 2023/24 byly rozlosovány, rozpis zápasů najdete v příslušných sekcích na našem webu. První soutěžní duel v nové sezóně bude mít na starosti A-tým, a to 9. září na domácím ledě proti Rakovníku. Dorost startuje Ligu dorostu 15. září v derby proti Kobře, junioři a 9. třída jdou do boje o týden později.
Odchovanec Hvězdy brankář Michael Hrabal byl vybrán ve 2. kole draftu NHL na 38. místě celkem Arizona Coyotes. Je tak historicky 3. nejvýše draftovaným českým brankářem (po Marku Schwarzovi a Michalu Neuvirthovi). Gratulujeme!
Zobrazeno 1–15 z celkem 709