Aktuality

Liga juniorů byla rozlosována! Hvězdu, nacházející se ve skupině Západ, čeká nabitý program se 44 koly v základní části - 4x7 duelů s týmy ze západní skupiny a 2x8 duelů se soupeři z východní skupiny. Začíná se 13. září, kdy hvězďáci zavítají na led Třemošné. Rozpis utkání zde.
Naše odchovankyně a reprezentantka Noemi Neubauerová byla draftována Torontem ze zámořské Professional Women's Hockey League - gratulujeme!
Byl zveřejněn jízdní řád Ligy dorostu 2024/25. Hvězda se nechází ve skupině A (Západ), v níž sehraje 36 kol s 9 různými soupeři - Ústím nad Labem, Chomutovem, Karlovými Vary “B”, Sokolovem, Poděbrady, Kobrou, Příbramí, Pískem a Chrudimí. Díky novému systému tak dorost Hvězdy, na rozdíl od loňské sezóny, nebude muset v rámci základní části absolvovat daleké výjezdy na Moravu. Ligový start je naplánován pro Hvězdu na 20. září doma proti Sokolovu.
Dnes při rekonstrukci ledové plochy a standardním postupu při odsávání zbytkového čpavku z potrubí došlo k minimálnímu úniku plynu do ovzduší, který byl cítit v blízkém okolí. Z preventivních důvodů dorazila jednotka HZS a provedla měření koncentrace amoniaku. Měřením bylo zjištěno, a PČR zadokumentováno, že nedošlo k překročení přípustných limitů. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme!
Ročník 2012 vybojoval ve Stockholmu na turnaji U12 Lilla Resport Trophy v kategorii AAA zlaté medaile! Šesťáci nejprve postoupili s bilancí 3 výhry - 2 porážky do play-off, ve kterém následně vyhráli třikrát v řadě, a po finálovém vítězství 12:9 nad švédským Flemingsbergsem slaví turnajový triumf!
Na Hvězdě začala plánovaná rekonstrukce ledové plochy, s plánovaným dokončením v polovině srpna 2024. Během kombinované letní přípravy jsou pro naše kategorie objednány ledy v Praze a blízkém okolí.
9. třída postup do extraligy nevybojovala. V uplynulém týdnu sice nejprve vyhrála v Třemošné 1:4, ale následně nestačila na Říčany (prohra 4:1 venku) a Písek (prohra 5:4 doma). Ve 4-členné skupině obsadila se ziskem 8 bodů (3 výhry - 3 prohry) nepostupovou 3. příčku se ztrátou 5 bodů na Říčany a 7 bodů na první Písek.
9. třída má za sebou 2 ze 6 duelů o postup do extraligy, z nichž vytěžila 5 bodů. V prvním z nich zvítězila nad Třemošnou 7:1, ve druhém porazila Říčany 5:4 po nájezdech. Tento týden - v pátek 22.3. - čeká deváťáky duel na ledě Písku.
Dorostenci končí v Lize dorostu ve čtvrtfinále, favorizovaný Vsetín trápili do poslední minuty. V sobotu dokázala Hvězda vyrovnat sérii na 1:1 díky výhře 2:5 na vsetínském Lapači. Rozhodující nedělní duel však nakonec zvládl zvrátit na svou stranu Vsetín, zvítězil 3:1 a celkově tedy poráží Hvězdu v sérii 2:1.
Postup! Junioři včera porazili v derby před skvělou diváckou kulisou Letňany 2:1, s předstihem si zajistili 1. místo v nadstavbě Regionální ligy a tím pádem postup do vyšší soutěže - Ligy juniorů.
Dorostenci vstoupili do čtvrtfinálové série se Vsetínem těsnou domácí prohrou 3:4 po prodloužení. V sobotu se přesouvá série (hraná na 2 vítězná utkání) na led Valachů.
Postup do play-off pro dorost! Po sérii 4 proher v řadě čekal naše dorostence zápas o všechno - přímý duel o poslední postupovou příčku do play-off s Pískem, navíc na ledě soupeře. Dorost Hvězdy dotahující Písek dokázal odrazit (ještě 10 minut před koncem byl stav 3:3), zvítězil 3:6 a z jihu Čech tak přivezl postup do čtvrtfinále Ligy dorostu. V něm narazí Hvězda na Vsetín, vítěze skupiny LD - Východ.
Mimořádný termín veřejného bruslení - sobota 9. března od 17:00 do 19:00. Kompletní rozpis veřejného bruslení zde
18 z 18 možných bodů dosud junioři Hvězdy vytěžili z nadstavbových duelů RLJ - naposledy porazili v pátek 5:2 Sokolov (Karlovy Vary "B") a o den později 9:2 Klášterec. Do konce nadstavby zbývají odehrát 4 kola a Hvězda je na čele nadstavbové skupiny RLJ č. 13 s náskokem 5 bodů na druhé Letňany. Do závěrečného final four postupuje pouze vítěz skupiny. Jen tak dál!
A-tým prohrál po bojovném výkonu ve 2. čtvrtfinále na ledě Čáslavi 4:1 (poslední 2 branky obdržel v 60. minutě při hře bez brankáře) a v sérii tak prohrál 0:2 na zápasy. Sezóna tak pro A-tým končí s celkovou sezónní soutěžní bilancí 11 výher - 14 proher a umístěním na 8. místě v rámci 17-členné středočeské KLM.
Zobrazeno 1–15 z celkem 754