Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

Junioři: Liga juniorů 2018 - 2019

 
číslo post jméno narozen věk výška cm váha kg hůl
31 Brankář Adam Dusil 21.5.2001 19 let 176 76 L
30 Brankář Jakub Maličkay 5.11.2001 18 let 175 64 L
3 Obránce Timotej Adamec 17.1.2002 18 let 180 64 L
Obránce Adam Frič 15.6.1999 21 let L
22 Obránce Daniel Kulich 22.12.2001 18 let L
10 Obránce Jakub Kumpošt 7.5.2001 19 let 181 67 L
16 Obránce Kryšof Kužel 26.9.2001 19 let L
8 Obránce Jakub Najman 4.1.2001 19 let 178 75 L
21 Obránce Tomáš Searle 11.5.2000 20 let 173 70 L
2 Obránce Martin Schonbauer 30.3.2000 20 let 177 80 L
6 Obránce Dominik Štíbr 20.12.2001 18 let 177 72 L
14 Obránce Jakub Zderadička 25.7.2000 20 let 180 82 P
5 Obránce Leo Zwahlen 19.6.2001 19 let 184 76 L
13 Utočník Martin Čermák 2.7.2002 18 let 178 66 L
23 Utočník Filip Černý 1.4.2002 18 let L
12 Utočník Vladimír Jeřábek 28.9.2000 20 let 178 77 L
15 Utočník Josef Jurda 3.9.2002 18 let 179 79 P
9 Utočník Jakub Kalný 1.3.2002 18 let 183 70 L
25 Utočník Petr Klepáček 2.8.2000 20 let 179 75 L
20 Utočník Marek Ladman 9.8.2001 19 let 177 64 L
4 Utočník Stephan Lushnikov 20.10.2002 18 let 170 54 L
19 Utočník Jakub Mařík 3.12.2000 19 let 179 65 P
22 Utočník Tomáš Nacházel 22.3.1999 21 let L
17 Utočník Matouš Najman 4.1.2001 19 let 178 77 L
14 Utočník Nikolaj Parshakov 18.6.1999 21 let 180 80 L
17 Utočník Vojtěch Richtr 17.2.2001 19 let L
11 Utočník Adam Slavata 21.4.2001 19 let 178 64 L
23 Utočník Jan Slavík 6.12.2000 19 let 170 67 L
18 Utočník Jiří Šrámek 9.3.2002 18 let 175 70 P
Utočník Michal Vágner 15.11.2002 17 let L

Soupisky týmů
 
A-tým:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorost:
 
 
 
8. třída:
 
 
 
7. třída:
 
 
 
6. třída:
 
 
 
5. třída:
 
 
 
4. třída:
 
 
 
3. třída:
 
 
 
2. třída:
 
 
 
1. třída:
 
 
 
Ligová utkání
A-tým | Sobota 03.10.2020, 18:40
3. kolo
4:1
Hvězda Praha - Kobra "B"
 
Junioři | Neděle 11.10.2020, 12:55
7. kolo
4:2
Hvězda Praha - Draci Bílina
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 13:30
7. kolo
2:5
Hvězda Praha - Mladá Boleslav
 
9. třída | Neděle 11.10.2020, 10:30
5. kolo
Hvězda Praha - Sparta Praha
 
8. třída | Neděle 04.10.2020, 15:30
3. kolo
Poděbrady - Hvězda Praha
 
7. třída | Neděle 11.10.2020, 08:30
6. kolo
6:4
Hvězda Praha - Sparta Praha
 
6. třída | Sobota 10.10.2020, 16:00
4. kolo
7:9
Hvězda Praha - Kutná Hora
 
5. třída | Neděle 11.10.2020, 11:15
2. kolo
3:4
Kobra Praha - Hvězda Praha
 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS