Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

4. třída: Soutěž 4. tříd Hl. m. Prahy 2020 - 2021

 
číslo post jméno narozen věk
Brankář Jan Knudsen 2011 9 let
Brankář Frederick Salák 2011 9 let
Brankář Matien Švihovec 2011 9 let
Brankář Matěj Vopravil 2011 9 let
Brankářka Stella Gabrielová 2010 10 let
Utočník Lukáš Compel 2011 9 let
Utočník Jakub Diviš 2011 9 let
Utočník Patrik Dlask 2011 9 let
Utočník Hari Dodd 2011 9 let
Utočník Matyáš Domin 2011 9 let
Utočník Aleš Doubek 2011 9 let
Utočník Jakub Fejfar 2011 9 let
Utočník Robert Fejfar 2011 9 let
Utočník Daniel Gol 2011 9 let
Utočník Tomáš Guerra Feijó 2011 9 let
Utočník Jan Hlaváč 2011 9 let
Utočník Matěj Hlaváč 2011 9 let
Utočník Anette Hlybínová 2010 10 let
Utočník Alex Horák 2011 9 let
Utočník Philip Martynov 2011 9 let
Utočník Maxmilián Mašek 2011 9 let
Utočník Berta Neumanová 2011 9 let
Utočník Jan Pantlík 2011 9 let
Utočník Tomáš Rudolf 2011 9 let
Utočník Dominik Tuček 2011 9 let
Utočník Petr Tůma 2011 9 let
Utočník Lukáš Veverka 2011 9 let
Utočník Petr Vobořil 2011 9 let

Soupisky týmů
 
A-tým:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorost:
 
 
 
9. třída:
 
 
 
8. třída:
 
 
 
7. třída:
 
 
 
6. třída:
 
 
 
5. třída:
 
 
 
4. třída:
 
 
 
3. třída:
 
 
 
Ligová utkání
A-tým | Sobota 19.09.2020, 18:40
1. kolo
9:4
Hvězda Praha - Smíchov 1913
 
Junioři | Pátek 18.09.2020
1. kolo
0:0
Hvězda Praha - Letci Letňany
 
Dorost | Čtvrtek 17.09.2020
1. kolo
0:0
Hvězda Praha - HC Plzeň
 
9. třída | Neděle 20.09.2020, 12:45
2. kolo
4:2
Hvězda Praha - Kobra Praha
 
8. třída | Sobota 12.09.2020, 13:00
6. kolo
5:8
Lev Benešov - Hvězda Praha
 
7. třída | Neděle 20.09.2020, 10:45
2. kolo
Hvězda Praha - Kobra Praha
 
6. třída | Sobota 12.09.2020, 11:00
6. kolo
9:5
Lev Benešov - Hvězda Praha
 
5. třída | Neděle 13.09.2020, 08:00
1. kolo
5:7
Hvězda Praha - Letci Letňany
 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS