Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

4. třída: Tým 2018 - 2019

 
číslo post jméno narozen věk
2 Brankář Petr Miller 6.8.2009 10 let
1 Brankář Jan Vejvalka 7.2.2009 10 let
20 Obránce Kryštof Dorňák 13.11.2009 9 let
18 Obránce Jiří Kalemba 8.4.2009 10 let
14 Obránce Matyáš Kobrle 30.6.2009 10 let
4 Obránce Kryštof Preisler 13.7.2009 10 let
Obránce Matěj Šedivý 11.6.2009 10 let
11 Obránkyně Ellen Jarabková 2009 10 let
3 Utočník Patrik Ábel 16.10.2009 10 let
7 Utočník Jonáš Dittrich 25.3.2009 10 let
5 Utočník Matěj Diviš 15.12.2009 9 let
21 Utočník Cyril Fialka 10.4.2009 10 let
22 Utočník Prokop Fialka 10.4.2009 10 let
8 Utočník Vít Hlávka 9.11.2009 9 let
12 Utočník Lukáš Houdek 13.12.2009 9 let
89 Utočník Adam Jaroš 8.10.2009 10 let
10 Utočník Tobiáš Kalivoda 2009 10 let
10 Utočník Alex Kinkor 3.2.2009 10 let
10 Utočník Vadim Kovtun 20.3.2009 10 let
16 Utočník Miloš Kutlák 20.7.2009 10 let
9 Utočník Šimon Richter 22.1.2010 9 let
13 Utočník Patrick Šafařík 7.12.2009 9 let
15 Utočník Marek Šlechta 19.12.2009 9 let
6 Utočník Max Vohralík 23.9.2009 10 let
19 Utočník Sebastian Zidehnal 28.3.2009 10 let

Soupisky týmů
 
Muži:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorost:
 
 
 
8. třída:
 
 
 
7. třída:
 
 
 
6. třída:
 
 
 
5. třída:
 
 
 
4. třída:
 
 
 
3. třída:
 
 
 
2. třída:
 
 
 
1. třída:
 
 
 
Přípravka:
 
 
 
Ligová utkání
Muži | Sobota 12.10.2019, 17:00
4. kolo
4:3
Beroun - Hvězda Praha
 
Junioři | Pátek 11.10.2019, 17:45
8. kolo
0:7
SK Černošice - Hvězda Praha
 
Dorost | Sobota 12.10.2019, 12:00
10. kolo
1:4
Hvězda Praha - Karlovy Vary
 
9. třída | Pátek 11.10.2019, 18:00
6. kolo
3:3
Slavia Praha - Hvězda Praha
 
8. třída | Sobota 05.10.2019, 11:00
5. kolo
5:2
PZ Kladno - Hvězda Praha
 
7. třída | Sobota 12.10.2019, 16:00
6. kolo
Slavia Praha - Hvězda Praha
 
6. třída | Sobota 12.10.2019
6. kolo
0:7
Beroun - Hvězda Praha
 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS