Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soupiska

 

8. třída: Liga starších žáků "A" 2018 - 2019

 
číslo post jméno narozen věk hůl
30 Brankář Radek Bezouška 10.4.2005 15 let L
31 Brankář Benjamín Vavřena 2005 15 let L
11 Obránce David Bartheldy 5.3.2005 15 let L
8 Obránce Kryštof Havel 29.7.2005 15 let P
12 Obránce Štěpán Kubata 6.1.2005 15 let L
10 Obránce Ludvík Lejdar 31.12.2005 14 let P
6 Obránce Vojtěch Mrázek 2005 15 let P
20 Obránce Kryštof Sýkora 5.10.2005 15 let L
3 Utočník Maksym Bon 8.2.2005 15 let
9 Utočník Trofim Godochkin 1.11.2005 15 let L
13 Utočník Minja Ivanovic 6.10.2005 15 let L
17 Utočník Mikuláš Janoušek 9.2.2005 15 let L
4 Utočník Karel Mergl 16.8.2005 15 let L
18 Utočník Tobiáš Niederhafner 12.4.2005 15 let P
5 Utočník Lukáš Novák 27.5.2005 15 let L
15 Utočník Jakub Pelikán 26.8.2005 15 let L
6 Utočník Daniel Procházka 25.7.2005 15 let L
19 Utočník Vojtěch Spěváček 22.9.2005 15 let P
22 Utočník Matěj Zachariáš 22.1.2005 15 let L
21 Utočník Niko Zwahlen 28.8.2005 15 let L

Soupisky týmů
 
A-tým:
 
 
 
Junioři:
 
 
 
Dorost:
 
 
 
8. třída:
 
 
 
7. třída:
 
 
 
6. třída:
 
 
 
5. třída:
 
 
 
4. třída:
 
 
 
3. třída:
 
 
 
2. třída:
 
 
 
1. třída:
 
 
 
Ligová utkání
A-tým | Sobota 03.10.2020, 18:40
3. kolo
4:1
Hvězda Praha - Kobra "B"
 
Junioři | Neděle 11.10.2020, 12:55
7. kolo
4:2
Hvězda Praha - Draci Bílina
 
Dorost | Sobota 10.10.2020, 13:30
7. kolo
2:5
Hvězda Praha - Mladá Boleslav
 
9. třída | Neděle 11.10.2020, 10:30
5. kolo
Hvězda Praha - Sparta Praha
 
8. třída | Neděle 04.10.2020, 15:30
3. kolo
Poděbrady - Hvězda Praha
 
7. třída | Neděle 11.10.2020, 08:30
6. kolo
6:4
Hvězda Praha - Sparta Praha
 
6. třída | Sobota 10.10.2020, 16:00
4. kolo
7:9
Hvězda Praha - Kutná Hora
 
5. třída | Neděle 11.10.2020, 11:15
2. kolo
3:4
Kobra Praha - Hvězda Praha
 
 
HC Hvězda Praha - Na Rozdílu 1, Praha 6 - klub@hokejhvezda.cz RSS