Archiv

Jedenáctý Týden hokeje je úspěšně za námi

32 účastníků zavítalo v neděli 27. listopadu na ZS Hvězda na náborovou akci Pojď hrát hokej. Akce se i tentokrát povedla, byla přínosem jak pro rodiče, tak zejména pro děti, které si hokejové odpoledne pěkně užily.

Junioři: Trenér Nedvěd a kapitán Jurak o charakteru týmu, fazóně i ambicích

Junioři se blíží do poloviny základní části RLJ a zatím se jim daří náramně - bilance 11 utkání - 11 výher hovoří za vše. Trenér Lukáš Nedvěd a kapitán Alen Jurak poskytují hodnocení dosavadních výkonů, komentují charakter mužstva a odkrývají ambice letošního týmu.

Jedenáctý Týden hokeje 27.11. na Hvězdě!

V neděli 27. listopadu od 15:00 budou mít v rámci akce Týden hokeje všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení možnost vyzkoušet si na Hvězdě zdarma, jaké to je být hokejistou!

7. třída: Trenér Rambousek a kapitán Vopravil o formě 2010, Švédsku i NHL

7. třída válí na ledě a daří se jí i mimo led! Vhled do uplynulých vydařených týdnů ročníku 2010 nám v dvojrozhovoru přinesl hlavní trenér týmu Libor Rambousek a dlouholetý kapitán a opora týmu Vojtěch Vopravil.

Veřejné bruslení začíná!

Již tento víkend, v neděli 18. září, zahajujeme pravidelné víkendové veřejné bruslení - přijďte se ochladit a zabruslit si k nám na Hvězdu!

Přenosy z Hvězdy na Czech Ice Hockey TV

Náš klub navázal spolupráci s Czech ice Hockey TV, což znamená, že všechna utkání hraná na ZS Hvězda - od A-týmu, přes dorost po žáky - budou živě přenášena na této platformě.

A-tým vstoupil do KLM 2 prohrami

Dlouhé roky si (nejen) hráči našeho A-týmu přáli hrát v kvalitní středočeské Krajské lize. Nyní je čekání u konce - ve středu 14.9. zahájila Hvězda na ledě Mělníka své působení v KLM, po 2 kolech nicméně na první body stále čeká.

Příprava v plném proudu - 9. třída má zlato, dorost a 8. třída bronz

Příprava na novou sezónu je v plném proudu - úvodní soustředění, tréninky i první přípravné mače už za sebou mají téměř všechny hvězďácké kategorie. A některým z nich to v přípravě šlape - 9. třída vybojovala na turnaji zlato, dorost a 8. třída bronz.

Staň se hokejovým rozhodčím!

Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej. Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí?

Hokej.cz: Loňský ročník byl výjimečný, říká Reigl o dorostu. Cíl? Opět záchrana

Rozhovor s hlavním trenérem dorostu a šéftrenérem Josefem Reiglem pro portál hokej.cz: „Dorost je naše vizitka. Beru to jako pochvalu trenérů, kteří na Hvězdě pracují s mládeží.“

Podařilo se! A-tým bude hrát středočeskou krajskou ligu!

Postup do 2. ligy A-tým v uplynulé sezóně nevybojoval, přesto může slavit posun do kvalitnější a atraktivnější soutěže. V sezóně 2022/23 totiž bude účastníkem Krajské ligy mužů Středočeského kraje!

Odchovanci Hvězdy v sezóně 2021/22

Na olympijských hrách, v KHL, na americkém univerzitním šampionátu, v Chance lize i na nejvyšších místech kanadského bodování 2. ligy - tam všude byli vidět v sezóně 2021/22 naši odchovanci!

Král dorostu Spěváček: Strávil jsem na Hvězdě krásných pět let

V extralize dorostu letos nebylo produktivnějšího hráče než hvězďáka Vojtěcha Spěváčka, který zaznamenal úctyhodných 91 bodů (56+35). Ten v sezóně snů udržel s týmem na Hvězdě extraligu, zahrál si za reprezentaci a svými výkony si vybojoval přestup do Třince...

GM klubu Michael Grim: Dobře už bylo, čekají nás nové výzvy

O sportovně vydařené sezóně včetně úspěchů dorostu a A-týmu, energetické krizi, zvyšování cen či tlaku na trenéry ze strany části rodičů. Aktuální témata jsme probrali v tradičním velkém posezónním rozhovoru s generálním manažerem klubu Ing. Michaelem Grimem.

Rozpis přípravného období 2022

Rozpis přípravného období pro všechny kategorie včetně brankářů je zveřejněn, s přípravou na sezónu 2022/2023 začínáme v pondělí 2. května, těšíme se na vás!

Zobrazeno 1–15 z celkem 127