Archiv

Letní příměstský hokejový kemp ve Slaném

V letošním roce se nám z důvodu rekonstrukce ledové plochy nepodaří zrealizovat tradiční letní kemp Hvězda na našem zimním stadionu. Nabízíme vám nicméně možnost spřáteleného kempu konaném ve Slaném v termínu 8.-12. července 2024 pořádaného Hokejovými kempy Rambousek, na kterém se podílí i někteří trenéři našeho oddílu.

A-tým postupuje přes Kutnou Horu do čtvrtfinále KLM!

Hvězďácké áčko zvítězilo v neděli v Kutné Hoře 1:3, celkově tak poráží v předkole play-off Sršně 2:1 na zápasy a postupuje do čtvrtfinále středočeské krajské ligy. V něm se utká s vítězem základní části Čáslaví.

Medailistka z MS U18 Ellen Jarabková: Až teď si uvědomuji, co jsme dokázaly

Na Hvězdě je 15-letá Ellen Jarabková odmala, v klubovém dresu toho už zažila mnohé. Dosavadním highlightem její kariéry je však akce reprezentační, a to nedávno skončené dívčí MS do 18 let, na kterém se Ellen podílela - coby nejmladší členka českého týmu - na zisku historického stříbra. Nejen o tom hovoří v rozhovoru pro náš web.

Dvanáctý Týden hokeje je úspěšně za námi

Přes čtyřicet účastníků zavítalo v neděli 21. ledna na ZS Hvězda na náborovou akci Pojď hrát hokej. Akce se i tentokrát povedla, byla přínosem jak pro rodiče, tak zejména pro děti, které si hokejové odpoledne pěkně užily.

Dvanáctý Týden hokeje 21.1. na Hvězdě!

V neděli 21. ledna od 15:00 budou mít v rámci akce Týden hokeje všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení možnost vyzkoušet si na Hvězdě zdarma, jaké to je být hokejistou!

Hvězďácké TOP momenty roku 2023

Rok 2023 je za námi a hvěždácká komunita se v něm rozhodně nenudila. Radostná vítězství, hořké porážky, desítky hodin poctivé práce na trénincích, spousta společných nezapomenutelných zážitků, nové hokejové zkušenosti ze zahraničí - to vše zažili hvězďáci v uplynulém roce 2023. V rámci jeho rekapitulace jsme vybrali 7 nejvýraznějších momentů.

Rekonstrukce ledové plochy

Vážení rodiče a přátelé našeho klubu, 


tímto Vám chceme poskytnout základní informace k rekonstrukci havarijního stavu ledové plochy na Hvězdě.

Zvýšená dávka veřejného bruslení v období vánočních svátků

Zima je tu a s ní i zvýšená dávka termínů veřejného bruslení na Hvězdě - hned 7 „veřejňáků“ během 10 dnů v období vánočních svátků! Půjčovna bruslí, broušení bruslí i úschovna věcí je návštěvníkům k samozřejmě dispozici, vstupné činí 150 Kč na osobu (platné po celé 2 hodiny).

Brankářská opora A-týmu Vokatý: Nálada v kabině je dobrá, tým má vnitřní řád

A-tým zatím zažívá výrazně klidnější průběh sezóny než loni - po odehrání 13 z 20 utkání základní části se nachází Hvězda s bilancí 7 výher - 6 proher v poklidných vodách středu tabulky a směřuje do play-off. „Nálada v kabině je dobrá, tým je sebevědomější a drzejší než loni,“ říká v rozhovoru jedna z ústředních opor a stálic, brankář Vojtěch Vokatý.

Švédsko a první místo v tabulce - vydařený úvod sezóny pro 9. třídu

Na povedený zahraniční hokejový trip do Švédska navázala 9. třída Hvězdy úspěšným vstupem do ligy, když z úvodních 9 duelů vybojovala 8 výher a zaslouženě je tak na čele tabulky. Vydařený úvod sezóny deváťáků komentují trenér Lukáš Nedvěd a obránce Kryštof Preisler.

Dorost vstoupil do ligy - po slušném začátku přišel bodový utrum

Dorostenci za sebou mají úvodní vstupní část sezóny a dojmy z ní mohou být smíšené. Po povedené přípravě se Hvězdě vydařil i vstup do Ligy dorostu, ovšem poté přišly tři porážky na venkovním ledě v řadě. Tým má tak během právě probíhající reprezentační pauzy za úkol dostat se do lepšího rozpoložení a vrátit se pokud možno zpět do první poloviny tabulky.

Hlasujte pro Hvězdu v Kaufland soutěži Puky pomáhají!

Od dnešního dne do 24. října 2023 můžete ve všech pražských prodejnách Kaufland svým hlasem podpořit mládež HC Hvězda Praha v soutěži Puky pomáhají.

Po vydařené přípravě vyhlíží A-tým start ligy

A-tým Hvězdy má za sebou vydařenou přípravu - zakončil ji s výrazně pozitivní výsledkovou bilancí a hedkouč Jiří Katz je s nasazením i výkony v přípravě spokojený. Nyní již vyhlížíme start krajské ligy, do které vstoupí Hvězda v sobotu 9. září od 18:45 na ZS Hvězda proti Rakovníku.

Přenosy z Hvězdy v sezóně 2023/24 opět na Czech Ice Hockey TV

Již loni jsme navázali spolupráci s Czech Ice Hockey TV, což znamená, že všechna utkání hraná na ZS Hvězda - od A-týmu, přes dorost po žáky - budou živě přenášena na této platformě. CIHTV si navíc pro fanoušky připravilo slevu 20 procent při zakoupení ročního předplatného.

Stříbrný trip 5. třídy do italského Eppanu

O víkendu 26.-27. srpna se hvězďácký ročník 2013 zúčastnil mezinárodního turnaje v severoitalském Eppanu. A jednalo se o akci mimořádně vydařenou, neboť si z ní páťáci odvezli stříbrné medaile za skvělé 2. místo a samozřejmě také spoustu zážitků a cenné zkušenosti.

Zobrazeno 1–15 z celkem 338