Archiv

Hlasujte pro Hvězdu v Kaufland soutěži Puky pomáhají!

Od dnešního dne do 24. října 2023 můžete ve všech pražských prodejnách Kaufland svým hlasem podpořit mládež HC Hvězda Praha v soutěži Puky pomáhají.

Po vydařené přípravě vyhlíží A-tým start ligy

A-tým Hvězdy má za sebou vydařenou přípravu - zakončil ji s výrazně pozitivní výsledkovou bilancí a hedkouč Jiří Katz je s nasazením i výkony v přípravě spokojený. Nyní již vyhlížíme start krajské ligy, do které vstoupí Hvězda v sobotu 9. září od 18:45 na ZS Hvězda proti Rakovníku.

Přenosy z Hvězdy v sezóně 2023/24 opět na Czech Ice Hockey TV

Již loni jsme navázali spolupráci s Czech Ice Hockey TV, což znamená, že všechna utkání hraná na ZS Hvězda - od A-týmu, přes dorost po žáky - budou živě přenášena na této platformě. CIHTV si navíc pro fanoušky připravilo slevu 20 procent při zakoupení ročního předplatného.

Stříbrný trip 5. třídy do italského Eppanu

O víkendu 26.-27. srpna se hvězďácký ročník 2013 zúčastnil mezinárodního turnaje v severoitalském Eppanu. A jednalo se o akci mimořádně vydařenou, neboť si z ní páťáci odvezli stříbrné medaile za skvělé 2. místo a samozřejmě také spoustu zážitků a cenné zkušenosti.

Odchovanec Michael Hrabal vybrán ve 2. kole draftu NHL Arizonou Coyotes

Brankář a náš odchovanec Michael Hrabal byl vybrán v rámci draftu NHL 2023 ve 2. kole na 38. pozici Arizonou Coyotes coby druhý letos nejvýše umístněný brankář a historický třetí nejvýše draftováný český gólman!

GM klubu Michael Grim: Další z úspěšných sezón

Hvězda má za sebou jednu z dalších úspěšných sezón - dorost se důstojně rozloučil s extraligou, hvězďácké kategorie jsou konkurensechopné, podařilo se zorganizovat několik zahraničních výjezdů a hospodaření klubu je zdravé a vyrovnané. O tom všem hovořil v tradičním posezónním rozhovoru generální manažer Ing. Michael Grim.

Rozpis přípravného období 2023

Rozpis přípravného období pro všechny kategorie včetně brankářů je zveřejněn, s přípravou na sezónu 2023/2024 začínáme v úterý 2. května, těšíme se na vás!

Bojovník Michal Kubas: O vydařené sezóně, pískání i o těžké nemoci

Opravdový bojovník - to je náš odchovanec a obránce Michal Kubas (ročník 2003). Letos se s juniory probojoval až do finále, vedle hrání dělá také náročnou práci rozhodčího, zažil postup do extraligy dorostu, ale především - nedávno zvládl porazit velmi dlouhou a těžkou nemoc a vrátit se tak zpět k běžnému životu a také hokeji. O tom všem otevřeně promluvil v obsáhlém rozhovoru.

Hodnocení sezóny mládeže: 2. až 8. třída

Sezóna 2022/2023 je u svého konce, přichází čas na zhodnocení očima těch nejpovolanějších - hlavních trenérů jednotlivých tříd. V prvním díle hodnocení sezóny mládeže se zaměříme na mladší kategorie - konkrétně ročníky 2009 až 2015.

Zdravotní péče pro hráče i rodiče

Náš klub uzavřel spolupráci se zdravotní agenturou sídlící v pražských Radlicích Fall & Get Up, která může pomoct s řešením zdravotních problémů různého druhu.

VIII. ročník letního hokejového kempu Hvězda

I v roce 2023 se na našem stadionu uskuteční letní příměstský hokejový kemp Hvězda. Tentokrát poprvé v jiném termínu (3.-7. července 2023), pozměněném formátu a ve spolupráci s Hokejové kempy Rambousek. Veškeré info níže.

Čtvrťáci za sebou mají vydařený turnaj ve švýcarské Bellinzoně

4. třída vyrazila reprezentovat hvězďácké (a české) barvy na 2-denní turnaj ve švýcarské Bellinzoně. Z turnaje si odváží čtvrťáci bilanci 5 výher - 3 porážky, pěkné 7. místo při počtu 16 účastníků, spoustu zážitků i cenné zkušenosti.

A-tým: Posezónní ohlasy trenéra Katze a kapitána Klečky

Áčko Hvězdy má za sebou premiérovou sezónu ve středočeské KLM. Vstup do soutěže se A-týmu sice hrubě nevydařil, ale pak Hvězda zabrala, postoupila do předkola play-off a sezónu zakončila solidní bilancí 11 výher - 14 proher. Ohlasy po skončené sezóně nám poskytli hlavní trenér Jiří Katz a kapitán Jan Klečka.

Skvělý závěr základní části vynesl A-týmu postup do play-off!

Zatímco v první polovině základní části středočeské KLM vyhrál A-tým pouze 2 z 11 duelů, tak ve druhé polovině zahájil stíhací jízdu, vyhrál 8 z 11 utkání a zaslouženě - ač velice těsně - si vybojoval postup do předkola play-off.

Přenosy z Hvězdy na Czech Ice Hockey TV

Náš klub navázal spolupráci s Czech ice Hockey TV, což znamená, že všechna utkání hraná na ZS Hvězda - od A-týmu, přes dorost po žáky - budou živě přenášena na této platformě.

Zobrazeno 1–15 z celkem 327