Archiv

Průběh rekonstrukce ledové plochy na Hvězdě

Od začátku dubna probíhají na ZS Hvězda nepřetržitě komplexní stavební práce týkající se rekonstrukce naší ledové plochy. Nabízíme vám průběžně aktualizovaný pohled na průběh těchto prací na našem zimním stadionu.

Hokej.cz: Nedvěd o postupu Hvězdy: Trvalo nám to... Favority chceme trápit, hlavní je srdce

Rozhovor s hlavním trenérem juniorů Lukášem Nedvědem pro portál hokej.cz: „Hrozně dlouho jsme chtěli postoupit a trvalo nám to. Doufám, že v lize juniorů naplníme naše očekávání a budeme hrát dobrý hokej.“

GM klubu Grim o postupu juniorů, posloupnosti či rekonstrukci plochy

„Je to každoročně podobná odpověď a doufám, že to bude takhle v pozitivních odpovědích pokračovat i nadále - uplynulou sezónu hodnotím kladně, a to z několika důvodů,“ říká na úvodu tradičního posezónního rozhovoru generální manažer Hvězdy Ing. Michael Grim.

Rozpis přípravného období 2024

Rozpis přípravného období pro všechny kategorie je zveřejněn, s přípravou na sezónu 2024/2025 začínáme v pondělí 29. dubna, těšíme se na vás!

Stockholmský turnajový triumf pro 6. třídu!

Další víkend, další velký zahraniční úspěch našich hvězďáků - ročník 2012 opanoval mezinárodní vícedenní turnaj ve švédském Stockholmu a veze domů zlaté medaile!

7. třída veze ze švýcarské Bellinzony zlato!

Hned dvě naše kategorie - 4. a 7. třída - vyrazily na konci sezóny za zahraniční zkušeností na turnaj do švýcarské Bellinzony, kterého se tradičně každý rok účastníme. A pro sedmáky to byl trip mimořádně vydařený, neboť zpátky do Prahy přivezli zlaté medaile!

Junioři ovládli nadstavbu Regionální ligy a slaví postup!

Díky výhře 2:1 v derby nad Letňanami si junioři Hvězdy s předstihem zajistili 1. místo v nadstavbě Regionální ligy a tím pádem postup do vyšší soutěže - Ligy juniorů. „Ty emoce jsou obrovské, několik let jsme ťukali na postupovou bránu a letos jsme ji konečně otevřeli,“ sděloval bezprostřední pocity trenér Lukáš Nedvěd

Mládežnické soutěže vrcholí - v play-off jsou 9. třída, dorost i junioři Hvězdy!

Březen již tradičně patří v českém hokejovém prostředí play-off bojům, a platí to nejen o seniorské extralize, ale také o mládežnických soutěžích. Závěrečné boje v rámci nadstavby či play-off se týkají i všech tři nejstarších hvězďáckých mládežnických kategorií, tedy 9. třídy, dorostu i juniorů.

Letní příměstský hokejový kemp ve Slaném

V letošním roce se nám z důvodu rekonstrukce ledové plochy nepodaří zrealizovat tradiční letní kemp Hvězda na našem zimním stadionu. Nabízíme vám nicméně možnost spřáteleného kempu konaném ve Slaném v termínu 8.-12. července 2024 pořádaného Hokejovými kempy Rambousek, na kterém se podílí i někteří trenéři našeho oddílu.

A-tým postupuje přes Kutnou Horu do čtvrtfinále KLM!

Hvězďácké áčko zvítězilo v neděli v Kutné Hoře 1:3, celkově tak poráží v předkole play-off Sršně 2:1 na zápasy a postupuje do čtvrtfinále středočeské krajské ligy. V něm se utká s vítězem základní části Čáslaví.

Medailistka z MS U18 Ellen Jarabková: Až teď si uvědomuji, co jsme dokázaly

Na Hvězdě je 15-letá Ellen Jarabková odmala, v klubovém dresu toho už zažila mnohé. Dosavadním highlightem její kariéry je však akce reprezentační, a to nedávno skončené dívčí MS do 18 let, na kterém se Ellen podílela - coby nejmladší členka českého týmu - na zisku historického stříbra. Nejen o tom hovoří v rozhovoru pro náš web.

Dvanáctý Týden hokeje je úspěšně za námi

Přes čtyřicet účastníků zavítalo v neděli 21. ledna na ZS Hvězda na náborovou akci Pojď hrát hokej. Akce se i tentokrát povedla, byla přínosem jak pro rodiče, tak zejména pro děti, které si hokejové odpoledne pěkně užily.

Dvanáctý Týden hokeje 21.1. na Hvězdě!

V neděli 21. ledna od 15:00 budou mít v rámci akce Týden hokeje všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení možnost vyzkoušet si na Hvězdě zdarma, jaké to je být hokejistou!

Hvězďácké TOP momenty roku 2023

Rok 2023 je za námi a hvěždácká komunita se v něm rozhodně nenudila. Radostná vítězství, hořké porážky, desítky hodin poctivé práce na trénincích, spousta společných nezapomenutelných zážitků, nové hokejové zkušenosti ze zahraničí - to vše zažili hvězďáci v uplynulém roce 2023. V rámci jeho rekapitulace jsme vybrali 7 nejvýraznějších momentů.

Rekonstrukce ledové plochy

Vážení rodiče a přátelé našeho klubu, 


tímto Vám chceme poskytnout základní informace k rekonstrukci havarijního stavu ledové plochy na Hvězdě.

Zobrazeno 1–15 z celkem 346